Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2016’ya Özel Tasarım

COCA-COLA LİGHT’I BU KEZ GENÇ YETENEKLER GİYDİRECEK

Dünyanın önde gelen moda devleriyle tasarım işbirlikleri yapan Coca-Cola Light’ı bu kez genç yetenekler giydirecek. Coca-Cola Light’ın modayla buluşması, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2016 kapsamında düzenlenecek olan ‘Design The Light’ yarışmasıyla gerçekleşecek.

Coca-Cola Light,modayla buluştuğu özel ambalaj serilerine, Türkiye’de ilk kez ev sahipliği yapacağı yarışmayla, bir yenisini daha ekleyecek.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2016’ya özel bir tasarım yarışmasını hayata geçiren Coca-Cola Light, ‘Design The Light’ adını taşıyan bu yarışmayla genç tasarımcılara, bir dünya devini giydirme olanağı tanıyacak.

Başvuruları Kaçırmayın!
100 yıldır değişmeyen ve formunu dünyada herkesin bildiği ikonik Coca-Cola Light şişesine hayalindeki tasarımını giydirecek olan genç yetenekler, yarışmaya www.designthelight.cokelight.com.tr adresinden başvurularını ileterek katılabilecek. 7 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında devam edecek başvurular, moda ve tasarım dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirilmeye alınacak. Kazanan tasarım, tasarımcısının imzasıyla, sınırlı sayıda üretilerek Coke Light şişelerini süsleyecek ve çok özel mekânlarda meraklıları ile buluşacak. Tasarım, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2016 kapsamında da, 12 Ekim’de gerçekleşecek özel bir davetle tanıtılacak.

‘Design The Light’, Coca-Cola Light’ın modayla ilk buluşması olmayacak! Coca-Cola Light, daha önce Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Marc Jacobs, Manolo Blahnik, Roberto Cavalli, Diane Von Furstenberg, Comme Des Garcons, Blumarine, Etro, Versace, Zac Posen, Alberta Ferretti, Chantal Thomass, Moschino, Mavi ile tasarım işbirliklerine imza atarak moda buluşmalarını efsane şişesine taşımıştı.

Bülten Tarihi: 8 Eylül 2015