FANTA, İŞTAH KABARTAN YENİ REKLAM FİLMİYLE YAYINDA!

Fanta yeni reklam filminde animasyon dünyasının dışına çıkarak, gerçek içecek görüntülerine de yer verdi. Fanta karakterleri Todd ve Gigi’nin yer aldığı reklam, lezzet ve oyun mesajı veriyor.

Fanta, 2015 reklam filmiyle yayında! Benzersiz portakal aromasıyla her anın ayrılmaz parçası Fanta, yeni reklam filminde animasyonun dışında gerçek görüntülere de yer verdi. Fanta, portakal tadının eğlenceli ve baloncuklarla dolu dünyasını, bardağın içecekle buluşma anındaki detaylarla ekranlara yansıtıyor.

‘Fanta Bekletmeye Gelmez!’

Fanta’nın sevilen karakterlerinden Todd ve Gigi’nin hikâyesinin anlatıldığı reklam filmi, Todd’un kendisine, iştahlı bir şekilde bir bardak Fanta hazırlamasıyla başlıyor. Tam bardağı eline almak üzereyken Gigi’nin bardağı kapmasıyla neye uğradığını şaşıran Todd’u bir dış ses uyarıyor; “Fanta bekletmeye gelmez; aç bi’ Fanta, sakın kaptırma!”

Fanta’nın yeni reklam filmini McCANN İstanbul hayata geçirirken; animasyon yapımlarını Lighthouse, demo çekimlerini ise Super Film üstlendi. Projede; Fanta’ya özel gerçek görüntüler oluşturmak ve her planı daha fazla detaylandırmak için yüksek hızlı hareket kontrol sistemi olan “spike” kullanıldı.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız...

Bülten Tarihi: 29 Nisan 2015