FESTİVALİN FANTA’SINI, ATHENA VE HADİSE TASARLADI!

Türkiye’nin en büyük mobil müzik festivali olan Fanta Gençlik Festivali’nin bu yılki sanatçıları Athena ve Hadise, turne öncesinde Fanta için 4’er farklı kutu tasarladı. Sosyal medyada yapılan oylama sonucu en sevilen tasarımlar seçildi; Athena ve Hadise’nin özel tasarımları yaz boyunca raflarda olacak!

Türkiye’nin en büyük ve en uzun soluklu tek mobil müzik festivali Fanta Gençlik Festivali, 14. yılında da festival coşkusunu Türkiye’yi dolaşarak yüzbinlerle birlikte yaşayacak. 3-28 Ağustos tarihleri arasında festival coşkusunu sahnede yaşatmaya hazırlanan Athena ve Hadise’nin bu yıl hayranlarına bambaşka bir sürprizi de olacak. Sanatçıların festivale özel tasarladıkları Fanta kutuları, yaz boyunca raflarda hayranlarıyla buluşacak.

103 Bin Sosyal Medya Etkileşimi!

Athena ve Hadise, “Festivalin Fantası”nı seçmek üzere, dörder farklı kutu tasarladı. Ardından sosyal medyada beş gün boyunca devam eden, 103 bin sosyal etkileşim, 8 bin oy ve #FestivalinFantasi hashtag’iyle büyük ilgi gören yarışma ile en çok beğenilen Fanta tasarımları seçildi. Athena’nın seçilen tasarımında grubun illüstrasyonu kutuda yer alırken, Hadise’nin tasarımında ise ‘kalp’ sembolü dikkat çekiyor. Festivalin Fantası’sını duyurarak, gençleri eğlenceye davet eden Athena ve Hadise, sosyal medya oylamasıyla seçilen tasarımların, kendilerinin de favori tasarımları olduğunu belirttiler.

Festivali Nasıl İzleyebilirsiniz?

FANTA Gençlik Festivali'ne katılmak için FANTA ürünlerinin üzerindeki renkli açma halkalarından veya kapaklardan toplam 10 puan toplayarak festival süresince anlaşmalı davetiye dağıtım noktalarından veya festival günü, festivalin yapılacağı mekânın kapısından davetiyenizi alabilirsiniz.

Türkiye’nin en bilinen festivali olan ve 14. yılını Türkiye’nin yıldızlarıyla kutlayacak olan Fanta Gençlik Festivali’nin ziyaret edeceği tüm şehirler ve tarihler Mayıs-Haziran dönemi içerisinde www.facebook.com fantagenclikfestivali sayfasından takip edilebilecek.

Festivale dair anlık paylaşımlar, görseller ve tüm bilgiler için: www.fantagenclikfestivali.com.tr // www.facebook.com/fantagenclikfestivali

Bülten Tarihi: 08 Haziran 2015