FANTA GENÇLİK FESTİVALİ, 14.YILINDA YOLUNA ATHENA VE HADİSE İLE DEVAM EDİYOR!

Geçtiğimiz yıl 1 milyondan fazla izleyiciyle buluşan, Türkiye’nin en büyük mobil müzik festivali olan Fanta Gençlik Festivali, bu yıl 14. yaşını Athena ve Hadise ile kutlayarak, müzik ve eğlenceyi yine Türkiye’nin dört bir yanına taşıyacak.

Bugüne dek toplam 95.500 km yol yaparak, 7 milyon izleyiciye festival keyfi yaşatan, Türkiye’nin en büyük ve en uzun soluklu tek mobil müzik festivali Fanta Gençlik Festivali’nin bu yılki yıldızları belli oldu! Geçen yıl Fanta Gençlik Festivali kapsamında Türkiye’yi dolaşarak yüzbinleri coşturan Athena ve Hadise, bu yıl da yine Fanta Gençlik Festivali kapsamında 5-28 Ağustos tarihleri arasında hayranlarına festival coşkusunu yaşatacak.

Geçtiğimiz yıl ziyaret edilen her şehirde yüzbinlere festival coşkusu yaşatan ikili, bu yıl da festivalin yıldızları olacak! Athena ve Hadise’nin festival katılımcılarını müziğe doyuracağı konserler serisinde, festival alanı bu yıl yine, dev bir oyun ve eğlence alanına dönüştürülecek. Birbirinden keyifli onlarca oyun ve muhteşem konserler ile, katılımcılar gün boyu oyuna, eğlenceye ve müziğe doyacak.

Türkiye’nin en bilinen festivali olan ve 14. yılını Türkiye’nin yıldızlarıyla kutlayacak olan Fanta Gençlik Festivali’nin ziyaret edeceği tüm şehirler ve tarihler Mayıs-Haziran dönemi içerisinde www.facebook.com/fantagenclikfestivali sayfasından takip edilebilecek.

Festivali Nasıl İzleyebilirsiniz?

FANTA Gençlik Festivali'ne katılmak için FANTA ürünlerinin üzerindeki renkli açma halkalarından veya kapaklardan toplam 10 puan toplayarak festival süresince anlaşmalı davetiye dağıtım noktalarından veya festival günü, festivalin yapılacağı mekânın kapısından davetiyenizi alabilirsiniz.

Festivale dair anlık paylaşımlar, görseller ve tüm bilgiler için: www.fantagenclikfestivali.com.tr // www.facebook.com/fantagenclikfestivali

Bülten Tarihi: 5 Mayıs 2015