DİLE GELEN SPRITE İLE BU YAZ HEM DAHA SERİN HEM DAHA EĞLENCELİ!

Yaz başında yeni reklam kampanyası ile ‘gaza gelen’ genç ve dinamik Sprite, eğlenceli mesajlarla dolu, konuşan paketleriyle, raflardaki yerini aldı!

Sıcak yaz günlerinde vazgeçilmez bir yere sahip olan Sprite, 2015 yazında daha eğlenceli, daha zıpır, daha konuşkan! Çünkü bu yaz Sprite, eğlenceyi sadece tadıyla değil, aynı zamanda paketleriyle taşıyor. Limon ve misket limonlu tadından gelen ferahlatıcı lezzetiyle serinletirken, 250ml kutu, 330ml kutu, 1L ve 1,5L pet şişe ambalajları, eğlenceli mesajlarla tüketiciyle konuşuyor. 2015 yılı sonuna kadar raflarda olacak tüm Sprite ambalajları, 20’yi aşkın eğlenceli mesajla meraklılarıyla buluşuyor.

Sprite serinliğine serinliğine, yine Sprite’ın bütün zıpırlığıyla vurgu yapan kutu mesajlarının arasında; ‘Ne o? Beni görünce için ürperdi!’, ‘Bi’ geldim ortam buz kesti’, ‘Arayı soğutmayalım, içleri soğutalım’ gibi dikkat çekici söylemler yer alıyor.

SPRITE ‘FERAHLATAN’ REKLAM FİLMİYLE YAYINDA

Sprite, yeni reklam filmiyle de sıcak yaz günlerinden buzul soğuğuna uzanıyor. Sprite’ın anında ferahlığına vurgu yapan reklamda, Sprite serinliği, buz tutmuş bir göle atlayan bir maceracı ile tasvir ediliyor. Şehir ve tatil hayatının genç, dinamik ve eğlenceli çocuğu Sprite, anında ferahlatıp canlılık hissi vermesiyle bu yazın da vazgeçilmez içeceği olmayı iddia ediyor.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız...

SPRITE, SOSYAL MEDYADA DA DİLE GELDİ!

Konuşan kutu ve şişeleri Sprite’ın sosyal medya kampanyalarını da dile getirdi. Konuşkanlığını sosyal medyada da elden bırakmayan Sprite, Facebook ve Twitter gibi mecralarda, bireysel ve kurumsal kullanıcılarla hayatın içinden diyaloglara girerek, gündem hakkında eğlenceli yorumlar yapmaya, mesajlaşmaya başladı. Sprite’ın sosyal medya hashtag’i ise yine yerinde duramayan marka kimliğini açığa çıkarıyor: #trollerim! Sosyal medyada dizileri ve markaları ‘trolleyerek’ gerçek zamanlı pazarlama iletişiminde öne çıkan Sprite, Game Of Thrones 5. Sezon finali gibi milyonları ilgilendiren konuları da ‘trolleyerek’ sıkı bir gündem takipçisi olduğunu da gösterdi.

Bülten Tarihi: 28 Temmuz 2015