BU YAZ, COCA-COLA İLE RENGARENK GEÇECEK!

Coca-Cola, bildiğimiz tadıyla şimdi ikonik kırmızı renginin yanında; bu yaza özel mavi, yeşil, pembe, mor, turkuaz ve turuncu renkteki altı yeni kutusuyla raflarda!

Ambalaj tasarımındaki yenilikçi yaklaşımlarıyla daima ilklere imza atan Coca-Cola, ana rengi kırmızıya ilave olarak hazırladığı altı yeni ambalajıyla yazın coşkusunu raflara taşıyor. Yaza özel olarak sınırlı sayıda üretilen altı yeni renkteki 250 ml ve 330 ml’lik Coca-Cola kutuları, markanın ikonikleşen kırmızı renginin yanında mavi, yeşil, pembe, mor, turkuaz ve turuncu renkli ambalajlarıyla, herkesin yazına renk katmak için raflarda…

www.aklimdakiyaz.com’a gir Çekilişe Katıl, Sen Kazan!
Yazın bütün heyecanı ve coşkusunu yeni ve renkli ambalajlarına yansıtan Coca-Cola, bu kapsamda ilgi çekici bir kampanyaya imza attı. “Yaz güzeldir. Herkes için başkadır. Herkesin aklında farklı bir yaz vardır. Peki senin aklındaki yaz nasıl? diyerek herkesi www.aklimdakiyaz.com sayfasına davet eden marka www.aklimdakiyaz.com üzerinden üç farklı yaz konsepti sunuyor. Bu konseptler arasından seçim yapanlar ise çekilişe katılmaya hak kazanarak hayallerindeki yazı yaşama şansına ortak oluyorlar.

Coca-Cola’dan Yazın Renklerini Yansıtan İnternet Videosu
Coca-Cola’nın; yazın bütün coşkusunu, renklerini, hissettirdiklerini ve yaşama sevincini yansıttığı yeni internet videosu, gülümseten kareleri ile yayında…

Sınırlı sayıda üretilen ve satış noktalarında bulunabilecek olan rengarenk Coca-Cola kutuları, yaz boyunca raflarda kalacak.

Aç bir Coca-Cola, renklendir yazını!

Bülten Tarihi: 11 Ağustos 2015