COCA-COLA’NIN YAZIN RENKLERİNİ YANSITAN REKLAM FİLMİ, YAYINDA!

Yeni rengarenk ambalajlarıyla “Renklendir Yazını” diyen markanın internet filmi, gördüğü büyük ilgiyle viral bir videoya dönüştü; şimdi de TV ekranlarında karşımızda!

Ambalaj tasarımındaki yenilikçi yaklaşımlarıyla daima ilklere imza atan Coca-Cola, ana rengi kırmızıya ilave olarak hazırladığı altı yeni ambalajıyla yazın coşkusunu raflara taşıdı. Yaza özel olarak sınırlı sayıda üretilen altı yeni renkteki 250 ml ve 330 ml’lik Coca-Cola kutuları, markanın ikonikleşen kırmızı renginin yanında mavi, yeşil, pembe, mor, turkuaz ve turuncu renkli ambalajlarıyla, herkesin yazına renk katmak için raflarda; rengarenk reklam filmi de ekranlarda!

Türkiye’nin güzelliklerini konu eden ve 2,5 milyon kişi tarafından izlenen “Watchtower of Turkey*” isimli videosuyla oldukça beğeni toplayan ünlü İtalyan yönetmen Leonardo Dalessandri’nin, Coca-Cola için çektiği internet filmi, kısa zamanda yarattığı viral etkinin ardından, televizyona da taşındı.

“Renklendir Yazını” diyen reklam filmi yazın renklerini; güneş banyosu, kumsalda dans ve müzik, deniz gibi farklı yaz hikayelerini yansıtıyor.

Yaz mevsimin bütün heyecanı ve coşkusunu yeni ambalajlarına yansıtan Coca-Cola’nın yeni reklam filmi, gülümseten kareleri ile ekranlarda…

Reklam filmini izlemek için tıklayınız...

Sınırlı sayıda üretilen ve satış noktalarında bulunabilecek olan rengarenk Coca-Cola kutuları, yaz boyunca raflarda kalacak.

Aç bir Coca-Cola, renklendir yazını!

*Vimeo platformunda, “2014’ün En İyi Videosu” seçilmiştir

Bülten Tarihi: 26 Ağustos 2015